0
TV3

Londono olimpinių žaidynių vyrų dziudo varžybas svorio kategorijoje iki 73 kg pirmadienį laimėjo 25-erių metų Rusijos atstovas Mansuras Isajevas.

Rusijos sportininkas finale įveikė pasaulio čempioną 23-ejų metų japoną Rikį Nakają (Riki Nakaya).

M. Isajevas pusfinalyje nugalėjo Pekino olimpinių žaidynių vicečempioną 23-ejų metų Pietų Korėjos atstovą Vang Kičuną (Wang Ki-Chun).

Bronzos medalius iškovojo 26-erių metų mongolas Niamas Očiras Saindžargalas (Nyam-Ochir Sainjargal) ir 23-ejų metų prancūzas Ugas Legranas (Ugo Legrand).

Pirmąjį aukso medalį Japonijai Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo 2010 metų pasaulio čempionė Kaori Macumoto (Kaori Matsumoto). 24-erių metų sportininkė moterų dziudo varžybų svorio kategorijos iki 57 kg finale nugalėjo 26-erių metų rumunę Koriną Kaprioriu (Corina Caprioriu).

Bronzos medalius iškovojo 26-erių metų amerikietė Marti Maloj (Marti Malloy) ir 23-ejų metų prancūzė Otonė Pavija (Automne Pavia).