Dvidešimt pirmąjį perdavimą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa penktadienį svečiuose 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikė absoliučius lygos lyderius Otavos "Senators" (105 tšk.) ledo ritulininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Po tikslaus D.Zubraus perdavimo čekas Peteras Bondra 3-ąją susitikimo minutę įmušė pirmąjį mačo įvartį.

Penktadienio mače D.Zubrus per 17 minučių 49 sekundes nesmūgiavo į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje "uždirbo" dvi baudos minutes.

Per 59-erias šio sezono rungtynes puolėjas iš Lietuvos taip pat įmušė ir 12 įvarčių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Sergejus Berezinas ir Trentas Whitfieldas (Trentas Vaitfyldas).

Šeimininkų ekipoje pasižymėjo abu įvarčius įmušęs Martinas Havlatas.

Iškovoję 37-ąją pergalę 78-osiose rungtynėse jau užsitikrinę vietą atkrintamosiose varžybose "Capitals" ledo ritulininkai su 87 taškais lieka šeštojoje Rytų konferencijos vietoje.

Kitų penktadienio NHL mačų rezultatai:

Niujorko "Islanders" - Toronto "Maple Leafs" 2:5Minesotos "Wild" - Čikagos "Blackhawks" 4:3 (po pratęsimo)Atlantos "Thrashers" - Nju Džersio "devils" 1:1 (po pratęsimo)Bafalo "Sabres" - Monrealio "Canadiens" 4:1Edmontono "Oilers" - Kolumbo "Blue Jackets" 4:0