peteras bondra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peteras bondra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peteras bondra“.

Dariaus Kasparaičio klubas išsaugojo galimybes patekti į atkrintamąsias NHL varžybas

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį svečiuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo septintąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Bostono "Bruins" (83 taškai) komandą ir, iškovoję ketvirtąją pergalę per paskutiniąsias penkerias rungtynes, išsaugojo galimybę patekti į atkrintamąsias Šiaurės Amerinos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) varžybas. D.Kasparaitis šeštadienio mače per 21 min. 22 sek. kartą smūgiavo į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje uždirbo dvi baudos minutes.
2003-03-30

Dvidešimt pirmasis Dainiaus Zubraus perdavimas NHL čempionate

Dvidešimt pirmąjį perdavimą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa penktadienį svečiuose 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikė absoliučius lygos lyderius Otavos "Senators" (105 tšk.) ledo ritulininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Po tikslaus D.Zubraus perdavimo čekas Peteras Bondra 3-ąją susitikimo minutę įmušė pirmąjį mačo įvartį.