sergejus berezinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus berezinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus berezinas“.

Dvidešimt pirmasis Dainiaus Zubraus perdavimas NHL čempionate

Dvidešimt pirmąjį perdavimą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa penktadienį svečiuose 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikė absoliučius lygos lyderius Otavos "Senators" (105 tšk.) ledo ritulininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Po tikslaus D.Zubraus perdavimo čekas Peteras Bondra 3-ąją susitikimo minutę įmušė pirmąjį mačo įvartį.
2003-03-29

NHL pirmenybių mače - trys rezultatyvūs Dainiaus Zubraus perdavimai

Tris rezultatyvius perdavimus ketvirtadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa svečiuose 4:1 (1:0, 3:1, 0:0) nugalėjo Kalgario "Flames" ledo ritulininkus. Po tikslių D.Zubraus perdavimų tris įvarčius pelnė rusai: du - Sergejus Gončiaras, vieną - Sergejus Berezinas.
2003-03-21

NHL čempionato mače - du rezultatyvūs Dainiaus Zubraus perdavimai

Du rezultatyvius perdavimus sekmadienį (03.16) Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa namie 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) nugalėjo Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkus. Po tikslių D. Zubraus perdavimų pirmajame kėlinyje įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė rusai - Sergejus Berezinas ir Sergejus Gončiaras.
2003-03-17

Keturioliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL čempionate

Keturioliktą rezultatyvų perdavimą septyniasdešimt antrosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa penktadienį namie 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) nusileido Los Andželo "Kings" ekipai. Pirmajame kėlinyje (18 min.