Du rezultatyvius perdavimus sekmadienį (03.16) Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa namie 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) nugalėjo Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkus.

Po tikslių D. Zubraus perdavimų pirmajame kėlinyje įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė rusai - Sergejus Berezinas ir Sergejus Gončiaras. Pats lietuvis per 17 minučių du kartus smūgiavo į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone per 54 rungtynes D. Zubrus atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir įmušė 10 įvarčių. Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Joe Sakicas (Džo Sakikas).

"Capitals" ledo ritulininkai Rytų konferencijoje su 81 tašku užima šeštąją vietą, o "Avalanche" klubas Vakarų konferencijoje kartu su Sent Lujo "Blues" ekipa dalijasi ketvirtąją poziciją (po 89 taškus).

Kitų sekmadienio NHL mačų rezultatai:

Anahaimo "Mighty Ducks" - Kalgario "Flames" 2:2 (po pratęsimo)Detroito "Red Wings" - Otavos "Senators" 6:2Pitsbergo "Penguins" - Floridos "Panthers" 2:4