Vieninteliame šeštadienio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače intriga buvo pasiekusi aukščiausiąjį tašką, nes „Pieno žvaigždės“ (5/5) vos neprisižaidė.

Tačiau Tomo Lekūno šūviai iš toli ir Jahennso Manigat svarbus metimas dėjo pagrindą anksčiau ir „Pieno žvaigždės“ svečiuose 99:96 (17:26, 25:21, 25:25, 32:24) palaužė Prienų „CBet“ (4/7) klubą.

Prienų ekipai tai ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės „Betsafe-LKL“.

Prienų komanda pirmojoje rungtynių dalyje atrodė užtikrinčiau ir mažais žingsniais tolo nuo varžovų (30:21). Kurį laiką Pasvalio komandos bandymai artėti buvo malšinami ir skirtumas pasiekė 13 taškų (39:26), bet baudų metimais rinkti taškai mažino „Pieno žvaigždžių“ deficitą – 35:42.

Tritaškiai buvo pasvališkių ginklai ir po didžiosios pertraukos intriga pasiekė apogėjų – spurtas 9:0 leido persverti rezultatą – 64:63. Tik Mindaugo Sušinsko dėka „CBet“ kėlinį baigė pirmaudama 72:67. Vis dėlto Tomas Lekūnas buvo stulbinamas, šaudė vieną tritaškį po kito ir galiausiai „Pieno žvaigždės“ vėl pirmavo solidžiau – 82:73. Tomo sąskaitoje buvo jau 5 tritaškiai. Palyginimui, per visus praėjusius mačus jis pataikė 11 iš 40.

Liko pusė ketvirčio, per kurį „CBet“ galėjo kažką pakeisti. R.Miniotas buvo pamažinęs atsilikimą (84:88), o toks skirtumas laikėsi kurį laiką, kol Einaras Tubutis nepataikė svarbaus metimo likus vos 83 sek. – 90:92. Tačiau kone svarbiausią mačo metimą pataikė Jahennsas Manigat (95:90) ir kai atrodė, kad pergalę jau yra „Pieno žvaigždžių“ rankose, komanda klydo ir neišsimetė kamuolio laiku.

Prienų komanda turėjo šansą, bet liko be tolimo metimo, kuris galėjo išplėšti pratęsimą.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 22 (6 atk. kam., 5/10 trit.), Edgaras Želionis 20, Branko Mirkovičius 17, Paulius Petrilevičius 12 (6 rez. perd.), Jahennsas Manigat 11 (8 rez. perd., 3/6 trit.).

„CBet“: Marquisas Wrightas 25 (7 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 17, Tomas Digbeu 15 (0/5 trit.), Regimantas Miniotas 13 (8 atk. kam.), Egidijus Dimša 11 (5/5 dvit.)