Dramatišką pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo titulą ginantys Milvokio „Bucks“ klubas, kuris namuose 103:101 (22:19, 24:31, 34:17, 23:34) palaužė Bostono „Celtics“ ir Rytų pusfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2:1

Per pirmuosius du kėlinius vyko atkaklikova, tačau  „Bucks“ į priekį šovė po pertraukos, kai trečią kėlinuką laimėjo net dvigubai (34:17), o prasidėjus lemiamam kėliniui buvo priekyje 80:67.

Vis dėlto varžovai pasiduot neketino. Bostona ekipa ėmė sparčiai artėti. Jie atkarpą laimėjo net 20 taškų skirtumu ir visiškai kvėpavo Milvokio komandai į nugarą.

Likus 44 sekundėms Giannis Antetokounmpo dvitaškiu sugrąžino „Bucks“ persvarą (101:100), čia pat „Bucks“ apsigynė ir patys užuolė (103:100).

Likus 4,6 sekundės pražangą išprovokavęs „Celtics“ gynėjasMarcusas Smartas stojo mesti baudų, bet jis ataikė pirmąją (101:103), specialiai prametė antrąją ir pats atkovojo kamuolį, bet nei jo, nei vėliaudar sykį kamuolį atkovojusio komandos draugo metimas tikslo nepasiekė.

„Bucks“ į prekį vedė Giannis Antetokounmpo, kurispelnė 42 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Alas Horfordas surinko 22 taškus ir 16 atkovotų kamuolių.

Ketvirtasis serijos mačas įvyks  Milvokyje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 42 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.), Jrue Holiday 25 (7 atk. kam.), Brookas Lopezas 13 (10 atk. kam.), Patas Connaughtonas 11.

.„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Alas Horfordas 22 (16 atk. kam.), Derrickas White'as 14), Jaysonas Tatumas ir Robertas Williamsas po 10,