Lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (12/10) ekipa, kuri namuose 98:76 (33:20, 23:20, 24:14, 18:22) sutriuškino titulą ginančius ir turnyre pirmaujančius Madrido „Real“ (19/3) krepšininkus.

Fantastiškai pirmajame kėlinyje puolime žaidusi Monako ekipa jau 7-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą – 24:14. Pirmąją 10 minučių atkarpą šeimininkai baigė pirmaudami 33:20. Antrajame ketvirtyje „Real“ buvo priartėjusi (29:37), bet „AS Monaco“ spurtas 17:5 leido susikrauti jau 20 taškų atsargą – 54:34.

Iki pirmos mačo dalies pabaigos svečiai šiek tiek sumažino deficitą – 40:56. Antroje dvikovos dalyje „Real“ atsitiesti nesugebėjo – trečiajame kėlinyje „AS Monaco“ prie savo pranašumo pridėjo dar 10 taškų ir triuškino oponentus – 80:54. Svečiams pavyko laimėti paskutinį ketvirtį, kuris jau buvo tik formalumas, bet sutriuškinimo išvengti Eurolygos čempionai nepajėgė.

„Real“ žaidė be pagrindinio centro Walterio Tavareso ir veterano Sergio Llullo. „AS Monaco“ neturėjo Johno Browno bei Matthew Strazelio. 14 minučių žaidęs D.Motiejūnas pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

„AS Monaco“: Jordanas Loydas 19 (4/6 tritaškiai), Mike‘as Jamesas 15 (5 atk. kam., 13 rez. perd., 32 naud. bal.), Alpha Diallo 14, Donatas Motiejūnas 13, Yakuba Ouattara 9 (3/6 tritaškiai).

„Real“: Džananas Musa 12, Rudy Fernandezas 11 (3/6 tritaškiai), Fabienas Causuer 10 (1/5 tritaškiai), Sergio Rodriguezas 8.