Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (11/7) komanda. Odedo Kattasho auklėtiniai namuose 93:83 (22:12, 27:23, 15:19, 29:29) įveikė Monako „AS Monaco“ (10/8) ekipą.

Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 8 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit.), sugriebė 2 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 2 sykius.

Nugalėtojams Bonzie Colsonas įmetė 27 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Monako klubo gretose ryškiausias buvo Mike Jamesas, kuris pelnė 27 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tel Avivo komanda nuo trečiosios žaidimo minutės nei karto neatsiliko, bet pergalę užsitikrino tik mačo pabaigoje.

36-ąją žaidimo minutę „Maccabi“ buvo priekyje 78:73. Tada Izraelio klubas pelnė 11 taškų be atsako ir po J.Nebo taškų priešpaskutinę mačo minutę rezultatas tapo 89:73.

„Maccabi“ kitas rungtynes Eurolygoje Panevėžyje žais su Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais, o „AS Monaco“ svečiuose susitiks su Pirėjo „Olympiacos“ ekipa.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 27 (9/10 dvit., 5 atk. kam.), Wade Baldwinas (3/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.) ir Lorenzo Brownas (2/7 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Rafi Menco (3/3 trit.) ir Romanas Sorkinas (4/8 dvit., 9 atk. kam.) po 9, Joshas Nebo 8, Jamesas Webbas 6.

„AS Monaco“: Mike Jamesas 27 (6/10 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Alpha Diallo 20 (6/10 dvit., 1/6 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Elie Okobo 11, Kemba Walkeris 9 (6 atk. kam.), Johnas Brownas 6.