Graikijoje vykstančiose Europos sunkiosios atletikos pirmenybėse penktadienį (04.18) vyrų svorio kategorijos iki 85 kg B grupės varžybose debiutavo Donatas Anuškevičius. Lietuvis rovimo veiksmu iškėlė 150 kg štangą, stūmime įveikė 190 kg svorį ir bendroje įskaitoje tarp devynių sportininkų užėmė penktąją vietą (340 kg).

Nugalėtoju šios grupės sportininkų varžybose tapo Azerbaidžano atstovas Natigas Hasanovas (157,5 ir 197,5 = 355 kg), aplenkęs ukrainietį Andrejų Hentošą (160 ir 190 kg) ir slovaką Ondrejų Kutličių (155 ir 190 kg).

Sekmadienį pirmenybėse Graikijoje tarp stipriausių svorio kategorijos iki 105 kg atletų dalyvaus 2000 metų Sidnėjaus (Australija) olimpinių žaidynių dalyvis Ramūnas Vyšniauskas.