donatas anuškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas anuškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas anuškevičius“.

Ramūnas Vyšniauskas per tris dienas numetė 9 kg

Europos prizininkas klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas pirmadienį grįžęs į Lietuvą su ve.lt dalijosi čempionato įspūdžiais. "Tai buvo vienas sunkiausių čempionatų mano karjeroje. Buvau priaugęs kūno svorio, per tris paras turėjau numesti 9 kilogramus", - pasakojo R. Vyšniauskas. - Gerklė buvo visiškai išdžiuvusi, ėjau į varžybas, tai vos krepšį panešiau. Šis eksperimentas vos man nepakišo kojos.
2009-04-13

R. Vyšniauskas gerino Lietuvos rekordus

Panevėžyje vykusiame atskirų veiksmų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas pagerino tris šalies rekordus. Panevėžyje puikią sportinę formą pademonstravęs R. Vyšniauskas startavo svorio kategorijoje per 105 kilogramų, nors įprastai varžosi su sunkiaatlečiais mažiau nei 105 kg. Rovimo veiksmu klaipėdietis iškėlė 192, stūmimo - 232, ir dvikovėje surinko 424 kilogramus. Vis trys rezultatai - Lietuvos rekordai.
2009-03-09

Sunkiaatlečiui pakluso rekordai

2009-03-08

D. Anuškevičius pasaulio sunkiosios atletikos čempionate liko septynioliktas

Tailande vykstančiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate septynioliktą vietą svorio kategorijoje iki 94-ių kilogramų užėmė Donatas Anuškevičius. Lietuvos atletas sekmadienį štangą išrovė 165 kg, išstūmė 200 kg ir, dvikovėje surinkęs 365 kg, užėmė šeštą vietą antroje pagal pajėgumą B grupėje, o bendroje įskaitoje liko 17-as tarp 37-ių šios svorio kategorijos atletų.
2007-09-23

Europos sunkiosios atletikos pirmenybėse D. Anuškevičius buvo dešimtas

Europos sunkiosios atletikos čempionate Prancūzijoje antrąją vietą tarp B grupės atletų bei dešimtąją poziciją galutinėje įskaitoje užėmė Donatas Anuškevičius.Svorio kategorijos iki 94 kg varžybose šeštadienį Lietuvos atletas rovimo veiksmu iškėlė 167 kg, stūmime įveikė 197 kg štangą bei sumoje suriko 364 kg.
2007-04-22

Pasaulio reitinge R. Vyšniauskas metus baigė penktas

Geriausias Lietuvos sunkiaatletis klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas oficialiame Tarptautinės sunkiosios atletikos federacijos (IWF) geriausių svorio kategorijos iki 105 kg sportininkų reitinge metus baigė penktas ir taip užsitikrino kelialapį į šių metų Atėnų olimpines žaidynes. Reitingas sudaromas pagal rezultatus pasaulio ir žemynų čempionatuose bei svarbiausias tarptautines varžybas.
2004-01-12

R. Vyšniauskas - savo kategorijos reitingo dešimtuke

Geriausias Lietuvis sunkiaatletis klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas Tarptautinės sunkiosios atletikos federacijos (IWF) paskelbtame geriausių sportininkų reitinge savo svorio kategorijoje - iki 105 kg - pirmąkart pateko į dešimtuką. Klasifikacijoje įskaitytas šių metų Europos čempionate R. Vyšniausko pasiektas dvikovės rezultatas - 390 kg. Tai jam davė dešimtąją vietą. Į reitingą dar neįtrauktas R. Vyšniausko rezultatas Baltijos jūros šalių čempionate, kur jis dvikovėje surinko 430 kg.
2003-09-24

R. Vyšniauskas Europos čempionate - devintas

Europos sunkiosios atletikos čempionate Graikijoje Lietuvos atstovas Ramūnas Vyšniauskas svorio kategorijoje iki 105 kg sekmadienį užėmė devintąją vietą. 26 metų klaipėdietis išrovė 175 kg, išstūmė 215 kg ir dvikovėje surinko 390 kg. Rovimo rungtyje Ramūnas buvo 11-tas, o stūmimo - septintas.
2003-04-20

Donatas Anuškevičius debiutavo Europos sunkiosios atletikos čempionate

Graikijoje vykstančiose Europos sunkiosios atletikos pirmenybėse penktadienį (04.18) vyrų svorio kategorijos iki 85 kg B grupės varžybose debiutavo Donatas Anuškevičius.
2003-04-18

Europos sunkiosios atletikos čempionate Graikijoje

Ketvirtadienį (04.17) Graikijoje tęsėsi Europos sunkiosios atletikos čempionatas. Trečioji varžybų diena sėkminga buvo Rusijos ir Bulgarijos sportininkams, kurie iškovojo po tris medalius: rusai - du aukso ir vieną bronzos medalį, o Bulgarijos sunkiaatlečiai pelnė vieną aukso ir du sidabro.