Pergalę NBA Vakarų konferencijoje išskovojo Sakramento „Kings“ (30/23). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 102:98 (16:27, 25:26, 30:21, 31:24) įveikė praeito sezono čempionus Denverio „Nuggets“ (36/18).

Tai buvo antroji „Kings“ pergalė per penkias dienas prieš „Nuggets“, kuriuos jie praėjusį penktadienį Sakramente įveikė 135:106.

D. Sabonis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis per 38 min. pelnė 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 37-osios iš eilės aukštaūgio rungtynės, kuriose jis surinko bent dvigubą dublį.

Nors D. Sabonis ir nesurinko jau bene įprasto trigubo dublio, jo statistika ir vėl pranoko varžovų žvaigždę Nikola Jokičių. Šis mače surinko 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ mačą pradėjo neužtikrintai ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų deficitą (16:27). Nors Sakramento krepšininkai iškart stengėsi jį tirpdyti, tačiau persverti rezultatą galiausiai tik ketvirto kėlinio viduryje, kai po D. Sabonio dvitaškio rezultatas tapo 87:85.

Vėliau „Nuggets“ vėl kiek išsiveržė į priekį (87:91), tačiau svečiai atsakė atkarpa 11:0 ir likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos jau pirmavo 100:93 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose pasirodė De’Aaronas Foxas pelnęs 30 taškų, o iš jų 15 – ketvirtame ketvirtyje.

„Nuggets“ gretose išsiskyrė Aaronas Gordonas su 25 taškais, dar 19 pridėjo Michaelis Porteris jaunesnysis.

Tiesa, Denverio ekipa šįkart  vertėsi be startinių gynėjų Jamalo Murray (blauzdikaulio uždegimas) ir Kentaviouso Caldwello-Pope'o (sausgyslės uždegimas). J. Murray yra antras pagal rezultatyvumą komandos žaidėjas.

Komandos kitas rungtynes sužais vasario 22 d., po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio. Tiesa, nei D. Sabonis, nei D. Foxas tarp šio savaitgalio rungtynių dalyvių nepateko.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 30 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Domantas Sabonis 20 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 20 (5 atk. kam.), Kevinas Huerteris 8 (5 atk. kam.).

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 25 (15 atk. kam.), Michaelis Porteris jaunesnysis 19 (4 atk. kam.), Nikola Jokičius 15 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Reggie Jacksonas 12 (5 atk. kam., 9 rez. perd.).