Devinas Bookeris pelnė 38 taškus ir atvedė Fynikso „Suns“ (43/10) į dar vieną pergalę NBA pirmenybėse.

Šį kartą absoliutūs lygos lyderiai išvykoje 127:124 (36:29, 31:20, 35:34, 25:41) įveikė Čikagos „Bulls“ (33/21).

Trečiame kėlinyje „Suns“ buvo susikrovusi 27 taškų pranašumą, bet „Bulls“ likus žaisti mažiau nei šešias minutes sumažino deficitą iki vienženklio. Į šį varžovų spurtą „Suns“ atsakė savu ir vėl atitrūko 15 taškų skirtumu.

Mačo pabaigoje „Bulls“ surengė dar vieną spurtą, tačiau realaus šanso iškovoti pergalę neturėjo.

„Suns“ laimėjo tryliktą kartą per paskutines keturiolika rungtynių, savo ruožtu „Bulls“ suklupo trečią sykį per ketverias rungtynes.

Nugalėtojams D. Bookeris surinko 38 taškus (9/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.).

Čikagos klubui du žaidėjai kartu surinko net 70 taškų – DeMaro DeRozano sąskaitoje 38 (16/26 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), Zacho LaVine’o – 32 (5/13 dvit., 4/7 trit., 10/10 baud.).

„Bulls“: D. DeRozanas 38, Z. LaVine’as 32, N. Vučevičius ir C. White’as po 13.

„Suns“: D. Bookeris 38, Ch. Paulas 19, J. McGee 16, M. Bridgesas 15, D. Aytonas 13, J. Crowderis 10.