Anthony Davisas nebaigė rungtynių dėl traumos, o tuo pasinaudojusi Finikso „Suns“ 100:92 (23:34, 31:26, 27:15, 19:27) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 2:2.

Tai buvo pirma „Suns“ pergalė išvykos rungtynėse atkrintamosiose per pastaruosius 11 metų. Serija dabar sugrįžta į Finiksą.

A.Davisas pirmoje mačo pusėje spėjo pelnyti 6 taškus, pataikydamas 2 metimus iš 9. Aikštę jis paliko dėl kirkšnies traumos ir antroje mačo pusėje į ją negrįžo.

„Suns“ pergalingą spurtą pradėjo prieš pat didžiąją rungtynių pertrauką ir pratęsė jį trečiame ketvirtyje – svečiai laimėjo atkarpą 32:15 ir susikrovė 18 taškų persvarą.

Ketvirtame kėlinyje LeBrono Jameso vedama „Lakers“ atsakė savo atkarpa 19:8 ir sumažino skirtumą iki 88:95. Vis tik tada Dennisas Schroderis prametė lengvą metimą, o kitoje aikštės pusėje Jae Crowderis įsūdė tritaškį ir mačo baigtis tapo aiški.

L. Jamesas „Lakers“ komandai pelnė 25 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Suns“ komandai daugiausiai taškų surinko Chrisas Paulas – 18, dar pridėjęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ treneris Monty Williamsas net neplanavo, kad Ch. Paulas žais – dėl peties traumos  veteranas trečiose serijos rungtynėse nepriminė savęs, bet pats žaidėjas įtikino suteikti jam šansą.

„Jis man pasakė, kad jeigu aikštėje ir vėl neatrodys taip, kaip turėtų, galėsiu jį išimti iš žaidimo. Šioje vietoje turėjau pasitikėti juo“, – po mačo sakė M. Williamsas.

Dėl traumos Ch. Paulas dvi dienas net nesportavo.

„Lakers“: L. Jamesas 25 (12 atk. kam.), M. Gasolis 12, K. Kuzma 11, A. Caruso 10.

„Suns“: Ch. Paulas 18 (9 rez. perd.), D. Bookeris ir J. Crowderis po 17, D. Aytonas 14 (17 atk. kam.), C. Payne’as 13, M. Bridges 11.