Davido Luizo gudrybių nepakako: „Chelsea“ prarado taškus

Pralaimėjo Londono „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje antradienį užfiksuota ne viena staigmena. Londono „Arsenal“ pralaimėjo vieniems iš autsaiderių, lyderis „Chelsea“ neiškovojo pergalės prieš „Liverpool“.

Londono „Chelsea“ komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „Liverpool“. Pirmieji pasižymėjo „aristokratai“, kai 25-ąją minutę nelauktu smūgiu pasižymėjo Davidas Luizas, tačiau po nesusikalbėjimo baudos aikštelėje rezultatą jau antrajame kėlinyje (59`) išlygino Georginio Wijnaldumas. Diego Costa 77-ąją minutę nerealizavo 11-os metrų baudinio.

„Arsenal“ ekipa pralaimėjo Giedriaus Arlauskio atstovaujamam „Watford“ klubui 1:2. Pirmieji du įvarčius pelnė nugalėtojai, kai 10-ąją minutę mušė Younesas Kaboulas, o 13-ąją – Troy`us Deeney. Rezultatą sušvelnino Alexas Iwobi (58`).

Praėjusių metų čempionai „Leicester City“ futbolininkai toliau buksuoja. Šįkart „lapės“ 1:0 pralaimėjo „Burnley“ ekipai. Vienintelį įvartį pelnė Samas Vokesas.

Taškus barstė ir „Tottenham Hotspur“, kurie 0:0 sužaidė su „Sunderland“ ekipa. „Swansea City“ 2:1 nugalėjo „Southampton“ klubą. Nugalėtojams įvarčius mušė Alfie Mawsonas (38`) ir Gylfi Sigurdssonas (70`), pralaimėjusių retose pasižymėjo Shane`as Longas.

„Middlesbrough“ 1:1 sužaidė su „West Bromwich Albion“. Po įvartį pelnė Jamesas Morrisonas (6`) ir Alvaro Negredo (17`).

„AFC Bournemouth“ ekipa 0:2 pralaimėjo „Crystal Palace“ klubui. Po įvartį nugalėtojams pelnė Scottas Dannas (46`) ir Christianas Benteke (90`).