Turino „Juventus“ klubas Italijos futbolo taurės finale 2:1 nugalėjo „Atalanta“ futbolininkus ir 14-ą kartą istorijoje tapo šio turnyro čempionais.

Dejanas Kulusevskis 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Ruslanas Malinovskis 41-ąją minutę puikiu smūgiu kaire koja iš tolimos distancijos išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

D.Kulusevskis 58-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Pierluigi Gollini meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Chiesa 61-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuoly sudrebino vartų konstrukciją.

Cristiano Ronaldo 66-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis vartų sargui problemų nesukėlė ir rezultatas išliko nepakitęs.

F.Chiesa 73-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1.