Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ketvirtadienio vakarą žaidė UEFA Konferencijų lygos atkrintamųjų atrankos trečiojo etapo rungtynes su „Villarreal“, bet buvo priversti nusileisti ispanams 2:4.

„Hajduk“ šias rungtynes pavyko pradėti puikiai, nes jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Stipe Biukas, pasižymėjęs po Marko Livaja perdavimo.

Visgi, „Villarreal“ į tai sureagavo žaibiškai. 14 minutę rezultatą išlygino Jose Luisas Moralesas, o po penkių minučių Marko Livaja nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Villarreal“ įsiveržė į priekį.

Bet ties tuo Ispanijos klubas nesustojo. 36 minutę J.L.Moralesas pelnė dublį, o per pridėtą kėlinio laiką Gerardas Moreno persvarą padvigubino.

Antrojo kėlinio metu „Villarreal“ puolimas buvo sustabdytas ir jie įvarčių į „Hajduk“ vartus neįmušė, o V.Dambrausko auklėtiniams pavyko sušvelninti rezultatą 86 minutę, kuomet baudinį realizavo Marco Fossati.

Atsakomosios klubų rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25-ąją dieną.