Dvyliktą pergalę Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos XV turo rungtynėse iškovojo trečiąją vietą aštuoniolikos ekipų turnyre užimantis Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" klubas, šeštadienį namuose 97:80 įveikęs keturioliktojoje pozicijoje esančius Bilbao "Lagun Aro Basket" (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 26 su puse minutės D. Šalenga pataikė 2 tritaškius iš 3 ir 1 dvitaškį iš 2.

20 taškų į svečių krepšį įmetė Marcas Gasolis. 15 - Marko Marinovičius, 13 - Arielis McDonaldas.

Bilbao ekipoje sėkmingiausiai žaidė Martinas Rančikas (19 tšk.) ir Frederickas Weisas (15 taškų).

Aštuntą pergalę šeštadienį iškovojo bei į aštuntąją vietą iš devintosios pakilo Valensijos "Pamesa" su Mindaugu Timinsku, savo aikštelėje 87:79 privertusi pasiduoti antrojoje pozicijoje esančius Madrido "Real" (13/2) krepšininkus.

Lietuvio sąskaitoje - 6 (dvitaškiai 2/2, baudos 2/2) taškai ir 2 rezultatyvūs perdavimai (žaidė 35 min. ir 20 sek.).

26 taškus nugalėtojams pelnė Rubenas Douglas, po 13 - Rubenas Garcesas ir Haris Mujezinovičius.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Louisas Bullockas (21 tšk.), Felipe Reyesas (18 tšk.) ir Marko Tomasas (13 taškų).

Aštuntą nesėkmę patyrė bei iš septintosios vietos į dešimtąją nukrito Fuenlabrados "Alta Gestion" klubas su Virginijumi Praškevičiumi, šeštadienį svečiuose 60:78 nusileidęs "Winterthur FC Barcelona" (9 vieta - 7/8) krepšininkams.

Beveik 18 su puse minutės žaidęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiais sugriebė 5 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. V. Praškevičius pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį iš 4. Sėkmingiau už lietuvį "Alta Gestion" gretose žaidė tik Salva Guardia (11 taškų).

17 taškų į svečių krepšį įmetė Juanas Carlosas Navarro, 15 - Franas Vazquezas.

Kitose šeštadienio ACB lygos XV turo rungtynėse Las Palmaso "Gran Canaria" namuose 86:73 nugalėjo "Bruesa GBC" ekipą.