18
Donatas Motiejūnas (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš antradienio į trečiadienį pergalę iškovojo Donato Motiejūno Naujojo Orleano „Pelicans“. Ji namie 95:82 nugalėjo Memfio „Grizzlies“.

18

Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi permainingai. Memfio krepšininkai mačo pradžioje pirmavo 10:5 (5 minutė). Vėliau triskart rezultatas buvo lygus (12:12, 14, 14, 21:21).

„Grizzlies“ pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje surengė spurtą 12:0 bei 17-ąją minutę susikrovė 12 taškų pranašumą – 33:21.

„Pelicans“ perlaužti rungtynes prireikė kėlinio. Šeimininkai 29-ąją minutę išsiveržė į priekį (48:46). Vėliau Naujojo Orleano krepšininkai atitrūko – 65:52 (35 min.).

Nors „Grizzlies“ atsilikimą buvo sumažinusi (64:68 – 39 min.), „Pelicans“ vėl pabėgo (86:71 – 43 min.) ir užtikrintai laimėjo.

Šeimininkams 41 tašką pelnė ir 17 kamuolių atkovojo DeMarcusas Cousinsas. Anthony Davisas pridėjo 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

D. Motiejūnas pirmojo ir ketvirtojo kėlinių pabaigose pakeitė D. Cousinsą. Lietuvis iš viso žaidė penkias minutes, per kurias prametė dvitaškį.

„Pelicans“ (40 pergalių / 31 pralaimėjimas) Vakarų konferencijoje rikiuojasi septinta, „Pelicans“ (30/41) – 11-a.

Kitose nakties rungtynėse Bruklino „Nets“ 98:96 nugalėjo Detroito „Pistons“, Majamio „Heat“ – 112:97 Finikso „Suns“, Oklando „Warriors“ – 112:87 Dalaso „Mavericks“, San Antonijo „Spurs“ – 100:93 Minesotos „Timberwolves“, Milvokio „Bucks“ – 93:90 Portlando „Trail Blazers“, Los Andželo „Clippers“ – 133:109 Los Andželo „Lakers“.