CSKA vos išnešė sveiką kailį iš Berlyno

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (10/6), kuri svečiuose 93:90 (23:21, 25:27, 21:25, 24:17) įveikė Berlyno ALBA (5/11) ekipą.

Rusijos ekipai penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, rezultatyviausias su 16 taškų buvo Johannesas Voigtmannas.

Pralaimėjusiems Maodo Lo pelnė 26 taškus ir atliko septynis perdavimus.

Iki ketvirtojo kėlinio didžiąją rungtynių dalį pirmavo ALBA, kuri vienu metu turėjo aštuonių taškų pranašumą.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes rezultatas buvo lygus. Tada greitoje atakoje du taškus pelnė Tornike Shengelia, vėliau tritaškį pridėjo Willas Clyburnas ir CSKA atitrūko 87-82.

Paskutinę mačo minutę ALBA priartėjo iki trijų taškų. Tačiau CSKA baudų metimų taktika išlaikė savo pranašumą, o paskutinėje atakoje šeimininkai dukart iš toli metė pro šalį.

Marius Grigonis CSKA gretose žaidė 21 minutę, pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, bet 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Berlyno ekipa pataikė 14 tritaškių iš 30.

ALBA: Maodo Lo 26 (7 rez. perd.), Marcusas Erikssonas 18, Oscaras Da Silva 13.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 16, Willas Clyburnas 15, Aleksejus Švedas 14, Joelas Bolomboy ir Tornike Shengelia (10 atk. kam.) po 12.