Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje 3:1 nugalėjo „Leeds Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Patrickas Bamfordas 4-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0.

Olivieris Giroud 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Kurtas Zouma 61-ąją minutę tiksliu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Chelsea“ komandos naudai 2:1.

Tammy Abrahamo 87-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Christianas Pulisičius per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį, o „Chelsea“ iškovojo pergalę 3:1.