Sekmadienį Mančesteryje antrosiose Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro pusfinalio rungtynėse Londono "Chelsea" klubas tik pratęsus susitikimą 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikė "Blackburn Rovers" vienuolikę ir tapo antruoju finalo dalyviu.

Pergalingą įvartį 109 minutę įmušė Michaelis Ballackas.

Pirmajame kėlinyje nugalėtojų gretose pasižymėjo Frankas Lampardas (16 min.), o antroje mačo pusėje rezultatą pavyko išlyginti Jasonui Robertsui (64 min.).

Gegužės 19-ą pirmą kartą naujajame Vemblio (Wembley) stadione vyksiančiame finale "Chelsea" futbolininkai susitiks su jau 18-ąjį kartą Anglijos taurės turnyro finale žaisiančiu "Manchester United" klubu.

Beje, paskutinį FA Cup taurės turnyro finalą Vemblio stadione 2000-aisiais laimėjo būtent "Chelsea" vienuolikė.