UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas prasidėjo namuose rungtyniavusių Madrido „Real“ ir „Manchester City“ klubų pergalėmis.

„Real“ 3:1 (2:0) susitvarkė su „Liverpool“, kuris savo situaciją komplikavo tragiškai sužaidęs pirmąjį kėlinį.

Itin daug klydęs Anglijos klubas aikštėje atrodė pasimetęs ir per pirmą mačo pusę neatliko nė vieno smūgio – tai pirmas toks atvejis nuo pat 2014 metų.

Pirmasis įvartis krito 27-ąją minutę, kai krūtine kamuolį susistabdęs J.Viniciusas puikiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

36-ąją minutę grubia varžovų klaida pasinaudojo Marco Asensio, kuris sėkmingai perkėlė kamuolį per Alissoną ir padvigubino karališkojo klubo pranašumą 2:0.

„Liverpool“ Čempionų lygos atkrintamųjų etapo rungtynių pirmoje pusėje praleido du įvarčius pirmą kartą po 16 metų pertraukos.

Po pertraukos „Liverpool“ veidas pasikeitė ir jau 51 min. Mohamedas Salah sušvelnino rezultatą 1:2.

Tiesa, pagerėjusi žaidimu ilgai džiaugtis neteko – 65 min. J.Viniciusas pasižymėjo antrą kartą susitikime ir rezultatas tapo 3:1.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ 2:1 (1:0) įveikė Dortmundo „Borussia“.

Anglus į priekį 19-ąją minutę išvedė Kevinas de Bruyne’as.

Antrasis susitikimo įvartis krito 84-ąją minutę – po Erlingo Haalando perdavimo iš artimos distancijos „Manchester City“ vartininką nuginklavo Marco Reusas, kuriam tai – tik penktas tikslus smūgis sezone.

Vis tik vokiečiai ilgai nesidžiaugė – po šešių minučių šeimininkus į priekį vėl išvedė Philas Fodenas.

Atsakomuosius mačus komandos žais balandžio 14 d.