24
Londono „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 37-ojo turo rungtynėse čempionės titulą užsitikrinusi Londono „Chelsea“ įvarčių fiestoje namie 4:3 (2:1) nukovė „Watford“.

24

Rungtynės galėjo neįvykti. Likus porai valandų iki mačo, evakuotas „Stamford Bridge“ stadionas. Sureaguota į priešgaisrinę sireną. Ji įsijungė dėl ugnies vienoje stadiono dalyje. Nedidelis gaisras greitai numalšintas.

„Chelsea“ namų stadione žaidė pirmąsias rungtynes kaip čempionė. Londono komanda penktadienį svečiuose 1:0 nugalėjo „West Bromwich Albion“ ir užsitikrino „Premier“ lygos nugalėtojos vardą.

„Stamford Bridge“ Londono ekipą pasitiko šventiška atmosfera. „Chelsea“ pagerbė ir varžovai, sukūrę gyvą tunelį.

Čempionai vargo pusę kėlinio. 22-ąją minutę pirmąjį įvartį po kampinio pelnė prie kamuolio suskubusi „Chelsea“ legenda – kapitonas Johnas Terry (1:0). Jis kitoje aikštės pusėje 24-ąją minutę suklydo. Tuo pasinaudojo ir rezultatą išlygino Etienne’as Capoue (1:1).

Vėliau porą galimybių turėjo, bet jas vėjais paleido Edenas Hazardas. Skirtingai nei Cesaras Azpilicueta, 36-ąją minutę nukreipęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą (2:1).

49-ąją minutę rezultatas tapo 3:1. „Chelsea“ išmaudė varžovus, o paskutinį tašką padėjo Michy Batshuayi, įmušęs į tuščius vartus.

Šeimininkai tokiu rezultatu džiaugėsi neilgai. 51-ąją minutę individualų reidą kairiuoju kraštu surengė ir į tolimąjį vartų kampą įmušė Darylas Janmaatas (3:2).

„Watford“ pasižymėjus, „Chelsea“ spaudimas didėjo, bet įvartį pelnė ne ji. 74-ąją minutę tikslus buvo dar viena šeimininkų gynėjų klaida pasinaudojęs Stefano Okaka (3:3).

Rungtynėse padaugėjo aistrų. 83-ąją minutę grubiai prasižengė Sebastianas Prodlas. „Chelsea“ futbolininkas M. Batshuayi į tai atsakė stumtelėjimu. S. Prodlui parodyta geltona kortelė.

„Chelsea“ pergalę 88-ąją minutę išplėšė tikslus Cesco Fabregaso smūgis į apatinį vartų kampą (4:3).

Po įvarčio vėl grubiai prasižengė S. Prodlas. Jis 92-ąją minutę susilaukė antrosios geltonos kortelės ir buvo priverstas palikti aikštę. Tuo aistros nesibaigė. Po minutės kilo masinis susistumdymas. Jis buvo numalšintas.

„Chelsea“ čempionės titulą atšventė ir savajame „Stamford Bridge“ stadione.

„Watford“ (40 taškų) užima 16-ąją „Premier“ lygos poziciją.