Baigėsi C grupės kovos Alytuje. Paskutiniame dienos mače ir toliau pergalingą žygį pratęsė Makedonijos rinktinė (4/1), kuri 75:63 (16:17, 19:21, 18:9, 22:16) nugalėjo Bosniją ir Hercegoviną (2/3).

Makedonai prieš antrąjį etapą turės du įskaitinius taškus. Į kitą etapą iš šios grupės dar pateko graikai, turėdami vieną įskaitinį tašką, bei Suomijos rinktinė, kurios sąskaitoje įskaitinių taškų nebus.

Mačą geriau pradėjo Bosnija ir Hercegovinos rinktinė, tiesa, pirmąjį kėlinį jai laimėti pavyko pirmaujant vos tašku - 17:16. Antrajame kėlinyje komandos nuolat buvo šalia viena kitos, o kėlinio pabaigoje tris baudos metimus pataikius Henry Domercantui komandos ilsėtis išėjo Bosnijai ir Hercegovinai ilsėtis pirmaujant rezultatu 38:35.

Trečią kėlinį kur kas geriau pradėjo makedonai, kurie po atkarpos 14:0 išsiveržė į priekį vienuolikos taškų skirtumu - 49:38. Kėlinio pabaigoje po kelių iš eilės pataikytų Nihado Dedovičiaus metimų Bosnija ir Hercegovina priartėjo iki 47:53.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje makedonai jau neišleido pergalės iš savo rankų. Aistringai sirgalių palaikoma rinktinė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms pirmavo 66:57. Lyg ant sparnų žaidę makedonai išlaikė pergalingą persvarą iki pat finalinės sirenos - 75:63.

Makedonija: Bo McCalebbas 22, Pero Antičius 15 (14 atk. kam.), Todoras Gečevskis 13.

Bosnija ir Hercegovina: Nihadas Dedovičius 15, Kenanas Bajramovičius 12, Saša Vasiljevičius 9.