28
Londono derbis: „West Ham United“ – „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Londono „Olimpiniame stadione“ susikovė dvi Anglijos sostinės ekipos: čempionato lyderis „Chelsea“ ir „West Ham United“. Kaip ir įprasta šiame stadione, prieš rungtynes buvo pučiami burbulai, tačiau jie komandos pergalei neįkvėpė ir „plaktukai“ čempionato lyderiams pralaimėjo 1:2.

28

Rungtynės įdomios žadėjo būti jau nuo pat pradžios. Po ilgiau nei mėnesio pertraukos į aikštę sugrįžęs „West Ham“ puolėjas Andy Carrollas galvomis susidūrė su varžovu ir prasikirto antakį. Laimei, po medikų pagalbos žaidėjas galėjo tęsti rungtynes.

Kuriozinė situacija nutiko Gary Cahillui. Varžovas suplėšė „aristokratų“ kapitono marškinėlius, o šie tapo panašesni į juodą skraistę. Žaidėjas, žinoma, apsirengė naujus marškinėlius.

25-ąją minutę „Chelsea“ tiesiog uraganiškai perėjo iš gynybos į puolimą ir Edenas Hazardas nuginklavo vartininką bei išvedė savo ekipą į priekį 1:0.

Prieš pat kėlinio pabaigą puikią progą turėjo Diego Costa, tačiau jis nepataikė į kamuolį, tada Vicoro Moseso smūgį blokavo varžovas, o Pedro smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

Iš karto po pertraukos (50 min.) Diego Costa po kampinio išlindo laiku ir vietoje, kyštelėjo koją ir be vargo iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus, rezultatas tapo 2:0 „Chelsea“ naudai.

Nors ilgiau iniciatyva priklausė „aristokratams“, „plaktukams“ pavyko surengti pavojingą etapą. Tik laimingo atsitiktinumo dėka po Sofiane`o Feghouli smūgio kamuolys atsitrenkė į Victoro Moseso koją ir neįskriejo į vartus.

67-ąją minutę D. Costa turėjo dar vieną puikią progą, tačiau, nors smūgis ir buvo geras, nuostabiai sužaidė vartininkas Darrenas Rondolphas, kuris kamuolį numušė.

Nors „Chelsea“ dar kūrė, tačiau pasižymėti nesugebėjo. Mačo pabaigoje iš stadiono patraukė ir rungtynių pabaigos nesulaukę „West Ham“ gerbėjai.

Ir jie klydo, nes jų mylima komanda vis dėlto pelnė paguodos įvartį. Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką kamuolį į Thibaut Courtois vartus pelnė Manuelis Lanzini.

Rezultatu 2:1 nugalėjo „aristokratai“, kurie turnyro lentelėje užtikrintai pirmauja ir nuo artimiausių persekiotojų jau yra atitrūkę 10-čia taškų. „West Ham“ liko 11-oje vietoje.