Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Union“ futbolininkus.

Marcusas Ingvartsenas jau 2-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Thorganas Hazardas 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Erlingui Haalandui 27-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Visgi Marco Reusas atsidūrė laiku prie atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Raphaelis Guerreiro 88-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Bet pergalę iškovojo ir pagrindiniai Dortmundo ekipos varžovai dėl bilieto į Čempionų lygą „Wolfsburg“. Jie svečiuose 3:1 pranoko „Stuttgart“.