Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Barselonos „Barcelona“ (27-5) krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai šį kartą namuose 94:77 (15:21, 20:11, 33:18, 26:27) įveikė Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (13-19) komandą su Mareku Blaževičiumi.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

M.Blaževičius aikštėje praleido 23 minutes, įmetė 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Katalonus į pergalę vedė 27 taškus surinkęs Nikola Mirotičius (4/6 trit., 10 atk. kam., 40 n. b.), 12 pridėjo Alexas Abrinesas, 11 – Nikola Kaliničius.

Pralaimėjusiems 19 taškų pelnė K Robertsonas, 13 pasižymėjo Leo Westermannas (3/3 trit.).

Verta paminėti, kad traumą rungtynėse patyrė Janas Vesely. „Barcelona“ vidurio puolėjas spėjo sužaisti tik tris minutes ir kritęs ant parketo susitrenkė nugarą. Po šio momento jis aikštėje daugiau nepasirodė.

Kol kas, nėra žinoma, ar čekas galės padėti komandai Eurolygos finalo ketverte, kur pusfinalyje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai kovos prieš Madrido „Real“.

Pergalėmis Barselonos klubas turnyrinės lentelės viršūnėje pavijo Vitorijos „Baskonia“, o Santjago de Kompostelos ekipa žengia dvyliktoje vietoje.