Pralaimėjimą Turkijos čempionate patyrė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (20-9) komanda su Mindaugu Kuzminsku. Pastaroji svečiuose 72:85 (21:21, 14:15, 15:27, 22:22) krito prieš Biujukčekmedžės „Onvo“ (13-16) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Martynas Sajus ir Saulius Kulvietis.

33 minutes aikštėje praleidęs M.Kuzminskas pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems 16 taškų surinko Braianas Angola (7 rez. perd.), 14 pridėjo Errickas McCollumas (5 rez. perd.).

M.Sajus per 27 minutes pasižymėjo 14 taškų (5/8 dvit., 4/5 baud.), 8 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 2 blokuotais metimais, padarė 2 klaidas ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Tuo tarpu S.Kulvietis ant parketo praleido 27 minutes, įmetė 12 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Be lietuvių nugalėtojus į pergalę vedė 35 taškus suvertęs Jordonas Crawfordas (4/10 trit., 5 rez. perd.).