„Blazers“ lyderiui padeda energetinis gėrimas

Portlando „Trail Blazers“ komandai pavyko sušvelninti atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos rezultatą su Hiustono „Rockets“ klubu. Penktosiose serijos rungtynėse Portlande „Blazers“ rezultatu 88:77 įveikė svečius iš Hiustono. Serijos rezultatas tapo 3-2. Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Hiustone.

Puikiai ketvirtajame kėlinuke sužaidęs „Blazers“ komandos lyderis Brandonas Roy atskleidė savo sėkmingo žaidimo paslaptį. Krepšininkas prasitarė, kad rytinėje treniruotėje išgėrė energetinio gėrimo, kuris ir padėjo surasti savyje jėgų lemiamomis rungtynių akimirkomis.

„Manau, kad man padėjo energetinis gėrimas. Į rytinę treniruotę atvykau užsimiegojęs ir pavargęs. Išgėriau energetinio gėrimo ir, manau, kad būtent jis padėjo man ketvirtajame rungtynių kėlinuke. Susitikimo pradžioje man nesisekė atrasti savojo žaidimo, įgauti antrojo kvėpavimo. Tačiau vėliau pasijutau geriau ir pagaliau pradėjau žaisti savo stiliumi“, - po susitikimo tikino 25 taškus surinkęs Roy.

Šiose atkrintamosiose varžybose 24 metų 198 cm ūgio B.Roy „Blazers“ komandai vidutiniškai pelno 27,6 taško, po krepšiais sugriebia po 5 atšokusius kamuolius ir atlieka 2,6 rezultatyvaus perdavimo komandos draugams.