Blankiai atrodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/25) išvykoje 114:123 (24:40; 29:24; 33:32; 28:27) nusileido Indianos „Pacers“ krepšininkams (34/26).

Indianos ekipa anksti perėmė kontrolę į savo rankas ir pirmąjį ketvirtį baigė dominuojančia persvara 40:24.

Per kitas 10 minučių „Pelicans“ įjungė zoninę gynybą ir pristabdė šeimininkus, o įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 64:53.

Trečiajame ketvirtyje 10 taškų pelnęs Mathurinas padėjo „Pacers“ į ketvirtąjį kėlinį žengti pirmaujant 96:86.

Per likusį laiką svečiams nutirpdyti atsilikimo nebepavyko.

Vos 7 minutes aikštėje praleidęs J. Valančiūnas taškais nepasižymėjo, tačiau atkovojo 3 kamuolius.

Rezultatyviausiai Indianos ekipoje rungtyniavo Pascalis Siekamas, kuris per beveik 33 minutes surinko dvigubą dublį. Krepšininkas surinko 24 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Pelicans“ gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas, kuris įmetė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus per kiek daugiau nei 28 minutes.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), CJ McCollumas 23 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Zionas Williamsonas 23 ( 4 rez. perd.), Herbertas Jonesas 14, Trey'us Murphy 11 (4 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Pacers“: Pascalis Siekamas 24 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyrese Haliburtonas 17 (13 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 16 , Obis Toppinas 16 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), Benas Sheppardas 11.