Pekino olimpinėse žaidynėse penktadienį finišavo biatlono varžybos. Paskutinis medalių komplektas bus išdalintas vyrų 15 km bendro starto rungtyje, o čia triumfavo Norvegijos biatlono garsenybė Johannesas Thingnes Boe.

J. T. Boe ketvirtame šaudymo etape suklydo du kartus, tačiau jam pakako turėtos persvaros pirmai vietai išsaugoti.

Iš viso keturis kartus prašovęs J. T. Boe finišavo per 38 min. 14,4 sek. Sidabrą iškovojo švedas Martinas Ponsiluoma (+40,3; 2 klaidos), bronza atiteko kitam norvegui Vetle Sjaastadui Christiansenui (+1:12,5; 3).

Dramatiškai nepasisekė Pekine iki šiol spindėjusiam prancūzui Quentinui Fillonui Mallet. Jis tapo olimpiniu čempionu asmeninėse ir persekiojimo lenktynėse, taip pat laimėjo sidabrą sprinto, estafečių ir mišrių estafečių varžybose. Bet bendro starto varžybose prancūzui medalis nuplaukė ketvirtame šaudymo ruože padarius net tris klaidas. Q. F. Mallet užėmė 4 vietą (+1:25,6; 5).

Vyrų bendro starto varžybų įrašas:

Moterų bendro starto lenktynes penktadienį laimėjo prancūzė Justine Braisaz-Bouchet.

Pekino olimpinėse žaidynėse dominavo Norvegijos biatlonininkai. Jie iškovojo 6 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos medalius. Po tris kartus olimpiniais čempionais tapo J. T. Boe ir Marte Olsbu Roeiseland.

Visas žiemos olimpinių žaidynių naujienas galite sekti čia.