Pirėjo „Olympiacos“ klubas tik po pratęsimo Belgrade palaužė „Crvena Zvezda“ ekipą, kuri sugebėjo atsigauti po nesėkmingos mačo pradžios.

Atrodė, kad prieš savus 18170 sirgalių serbai buvo sutrikę, įtakos tam turėjo ir pavyzdinė graikų gynyba. Po pirmojo kėlinio 17:9 pirmavo svečiai.

„Crvena Zvezda“ ir toliau strigo, o antrajame kėlinyje pelnė vos 8 taškelius bei prieš didžiąją pertrauką atsilikinėjo 30:17.

Tačiau tada trečiajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ pabudo ir laimėjo ketvirtį net 26:12 ir net išsiveržė į priekį.

Viskas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje, tačiau jo nepakako. Teko žaisti pratęsimą, o po jo triumfavo svečiai. Lemiamą metimą likus žaisti 3 sekundes pataikė Georgios Printezis.

„Crvena Zvezda“: M. Gudurič 14, C. Jenkins (6 atk. kam.) 13, M. Simonovič (6 atk. kam.) 9, O. Kuzmič (8 atk. kam.) 8.

„Olympiacos“: K. Papanikolaou (9 atk. kam.) 17, D. Agravanis 16, G. printezis 15, E. Green 8.