Jonas Valančiūnas vis dar nežaidė, o lietuvio Memfio „Grizzlies“ (9-8) pėl patyrė pralaimėjimą NBA pirmenybėse, kai namuose 103:115 (27:27, 20:33, 23:27, 33:28) nusileido Hjustono „Rockets“ (11-10) ekipai.

Svečiai pranašumą susikrovė antrame kėlinyje. Po pertraukos jis vienu metu perkopė ir 20 taškų.

Kiek vėliau šeimininkai jį sumažino, bet galutinę pergalę vis vien šventė svečiai iš Hjustono.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Johnas Wallas, kuris surinko 22 taškus (2/8 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo vieną kamuolį, bet padarė net septynias klaidas.

Pralaimėjusiems Desmobdas Bane'as pelnė 16 tašku, o klubo lyderis  Ja Morantas pridėjo 15.

Mačo nebaigė vienas „Rockets“ lyderių Christianas Woodas. Kiek sunki jo trauma paaiškės atlikus išsamesniu tyrimus.

„Grizzlies“: Desmondas Bane‘as 16, Ja Morantas 15, Brandonas Clarke‘as ir Tyusas Jonesas (8 rez. perd.) po 13, Dillonas Brooksas 11.

„Rockets“: Johnas Wallas 22  (8 rez. perd., 7 kld.), Ericas Gordonas 20, Jae‘Seanas Tate‘as 19, Christianas Woodas 17, Danuelis House‘as 13.