Glazge (Didžioji Britanija) sekmadienį baigiasi Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine. Paskutinį čempionato rytą startavo penki lietuviai.

Lietuvos vyrų rinktinė, kuriai nepadėjo Danas Rapšys, kombinuotoje estafetėje 4x50 m užėmė 16-ą vietą (1:35.34 min.) tarp 22 komandų. Arijus Pavlidi pirmąjį etapą nugara įveikė per 24.97 sek., Andrius Šidlauskas krūtine plaukė per 26.17 sek., Deividas Margevičius nuotolį peteliške įveikė per 23.09 sek., o Simonas Bilis laisvuoju stiliumi finišavo per 21.11 sek. S.Bilio ir A.Šidlausko laikai buvo netoli lyderių, o kitiems lietuviams sekėsi prasčiau.

Kotryna Teterevkova 200 m krūtine nuplaukė per 2 min. 24.69 sek. Jai nepavyko ketvirtoje rungtyje iš eilės pagerinti asmeninio rekordo. Lietuvei pritrūko 0.58 sek. K.Teterevkova užėmė 19-ą vietą tarp 44 plaukikių. Tai geriausias jos pasiekimas debiutiniame Europos čempionate trumpame baseine.

Deividas Margevičius vyrų 200 m plaukimo peteliške rungtį baigė 18-as (1:55.24). Jam nemažai trūko iki asmeninio ir Lietuvos rekordo (1:53.83), bet lietuvis turėjo kiek tausoti jėgas, nes jo tą patį rytą dar laukė estafetės plaukimas.

Vyrų 50 m plaukimo nugara rungtis nesėkmingai susiklostė Arijui Pavlidi. Jis atrankoje užtruko 25.50 sek. ir buvo per 0.25 sek. nuo asmeninio rekordo. Galutinėje įskaitoje jis buvo 51-as tarp 59 sportininkų.