Šeštadienio vakarą Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos šešerios 26 turo rungtynės. Eilinę pergalę čempionate šventė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri tik susitikimo pabaigoje minimaliu rezultatu 2-1 sugebėjo palaužti Lėverkuzeno „Bayer“.

Per pirmą pusvalandį komandoms pelnyti įvarčių nepavyko. Nors susitikimo pradžioje pavojingai atakavo tiek šeimininkai, tiek svečiai, pirmasis įvartis šiame mače buvo įmuštas 37 minutę, kai tikslų smūgį į Lėverkuzeno klubo vartus įmušė puolėjas Mario Gomezas.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą į savo rankas stengėsi perimti „Bayer“ ekipa. Šeimininkai vis aktyviau spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir galiausiai 75 minutę šiame susitikime rezultatą išlygino Simonas Rolfesas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Sebastianas Boenischas.

Rezultatui tapus lygiam, aikštėje vaizdas pasikeitė ir iniciatyvą perėmė bavarai. Pergalės siekę „Bayern“ komandos futbolininkai šturmavo priešininkų ekipos vartus ir kūrė vis pavojingesnes atakas.

87 minutę Miuncheno komandai vis dėlto pavyko dar kartą išsiveržti į priekį, kai įvartį į savus vartus įsimušė Philippas Wollscheidas. Po gynėjo nesėkmės bavarai išsiveržė į priekį minimaliu rezultatu 2-1.

Per likusias antrojo kėlinio minutes šeimininkams nepavyko dar kartą šiame susitikime atstatyti pusiausvyros, todėl pergalę šventęs „Bayern“ klubas ir toliau užtikrintai lyderiauja šalies čempionate.