Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.

Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.

Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Jamalas Musiala ir Harry Kane‘as, o po pertraukos J. Musiala pridėjo ir antrąjį savo įvartį. Vėliau įvarčius siuntė jau po keitimo aikštėje pasirodę Serge‘as Gnabry ir Mathysas Telis. Jau per pridėta laiką antrąjį įvartį „Darmstadt“ gretose pelnė Oscaras Vilhelmssonas.

Tiesa, rungtynėse susižeidė net du svarbūs „Bayern“ žaidėjai: komandos puolimo lyderis H. Kane‘as ir jaunasis talentas Aleksandras Pavlovičius.

„La Liga“ rungtynėse „Real“ užtikrintai 4:2 nugalėjo „Osasuna“ ekipą.

Rungtynėse jau ketvirtąją minutę Vinicius Junioras išvedė svečius į priekį, o po netruku sekusio Ante Budimiro išlyginamojo įvarčio, Dani Carvajalis atstatė „Real“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje savo įvartį pelnė Brahimas Diazas, o Vinicius Junioras pasižymėjo antrąjį kartą. „Osasuna“ gretose per pridėtą laiką įvartį pelnė Ikeras Munozas.

Įdomu, jog trims įvarčiams „Real“ gretose asistavo Federico Valverde. Paskutinėmis rungtynių akimirkomis „Real“ talentas Arda Guleras atliko metų įvarčiu galėjusį tapti bandymą. Tiesa, nuo vidurio linijos paleistas smūgis atsitrenkė į vartų skersinį.

Prieš artimiausius varžovus „Real“ jau įgijo dešimties taškų pranašumą.