Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (10-5) klubas su dviemis lietuviais. Baskai šį kartą namuose 90:79 (17:14, 28:17, 18:20, 27:28) įveikė Bolonijos „Virtus“ (6-8) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

Tuo tarpu Ispanijos ekipa savo pergalių seriją pratęsė iki penkių iš eilės.

Tadas Sedekerskis aikštėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo tarpu Rokas Giedraitis per 22 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 blokuotais metimais, išprovokuota pražanga, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir aikštę paliko su 12 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai pranašumą ėmė krautis antrajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 11-0 ir šovė į priekį 15 taškų skirtumu (36:21).

Trečiajame kėlinyje atstumas tapo rekordinis ir pasiekė 20 taškų ribą (63:43).

Nors italai per likusį ketvirtį ir priartėjo, tačiau visiškai panaikinti deficitą ar atkurti intrigos jau nesugebėjo. Pergalė atiteko Vitorijos klubui – 90:79.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 22 (3/4 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), Tadas Sedekerskis ir Maikas Kotsaras po 12, Stevenas Enochas 10, Rokas Giedraitis 8, Markusas Howardas 7.

„Virtus“: Marco Belinelli (3/10 trit.) ir Tornike Šengelija po 15, Niccolo Mannionas 11, Ismaelis Bako 8, Iffe Lundbergas ir Milošas Teodosičius (7 rez. perd., 5 kld.) po 7.