Antradienį Čempionų lygoje sužaisti atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Savo sirgalių palaikoma „Barcelona“ jau 17-ą mačo minutę pirmavo prieš Italijos čempionus „Napoli“ 2:0 ir šventė į kitą etapą duris atveriančią pergalę 3:1.

Pirmoji „Barcelona“ ir „Napoli“ akistata Neapolyje baigėsi 1:1, tad Xavi auklėtiniai aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau 15-ą rungtynių minutę po tikslaus Fermino Lopezo smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Dar po dviejų minučių kamuolį kontroliavę Italijos čempionai suklydo prie varžovų vartų, o greitos atakos smaigalyje atidūręs krašto gynėjas Joao Cancelo padvigubino rezultatą 2:0.

Skirtumą 30 minutę po gražios kombinacijos sušvelnino į puolimą atbėgęs vidurio gynėjas Amiras Rrahmani.

Nors po ilgosios pertraukos Francesco Calzonos auklėtiniai padidino kamuolio kontrolę iki 55 procentų, tačiau komandos draugams niekaip nepavykdavo surasti šios ekipos puolimo lyderių – Victoro Osimheno ir Khvichos Kvaratskhelios.

Pergalę Katalonijos klubas įtvirtino 82-ą rungtynių minutę, kai trumpais perdavimais gražiai sužaidė Ilkajus Gundoganas, Sergio Roberto ir įvarčiu galiausiai pasižymėjęs Robertas Levandovskis 3:1.

Ši pergalė leido vienam tituluočiausių pasaulio klubui po 4 metų pertraukos grįžti tarp aštuonių stipriausių komandų Senajame žemyne.