„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:2 įveikė „Real Betis“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Borja Iglesias 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real Betis“ ekipą į priekį 1:0.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi 59-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Victoras Ruizas 68-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Barcelona“ išsiveržė į priekį 2:1.

Sergio Busquetsas 74-ąją minutę buvo nubaustas už grubią pražangą prieš varžovą geltona kortele.

V.Ruizas 75-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Trincao 87-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė „Barcelonai“ pergalę 3:2.