9
Švedija – Slovakija 4:2 (nuotr. SCANPIX)

Paskutiniąją pasaulio ledo ritulio čempionato grupių turnyro dieną pradėjo baltarusių pergalė 4:3 (0:0, 2:1, 2:2) prieš norvegus. Švedai 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo slovakus.

9

Baltarusių ir norvegų rungtynės klostėsi permainingai. 27-ąją minutę Baltarusijos rinktinę į priekį išvedė Jevgenijus Lisovetsas, bet 36-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Sorvikas. 38-ąją minutę baltarusiai vėl pirmavo. Pasižymėjo Alexanderis Kulakovas.

44-ąją minutę priekyje buvo norvegai. 42-ąją minutę tikslus buvo Aleksanderis Reichenbergas, 44-ąją – Jonas Holosas.

Baltarusiai rezultatą išlygino 55-ąją minutę. Įvarčio autorius – Ilya Šinkevičius. 57-ąją minutę pergalę išplėšė Jevgenijus Lisovetsas.

Nors pelnyti septyni įvarčiai, nė vienas nebuvo iš daugumos.

Baltarusiai (7 taškai) B grupėje liko septinti. Norvegai (8 tšk.) – laipteliu aukščiau.

Švedai reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje. 5-ąją minutę tikslus buvo Williamas Nylanderis, 9-ąją – Oliveris Ekmanas-Larssonas.

25-ąją minutę rezultatą buvo sušvelninęs Tomas Matousekas, bet 26-ąją minutę švieslentėje skaičius į 3:1 pakeitė Dennis Everbergas.

42-ąją minutę slovakai pasižymėjo dar kartą. Tai padarė Andrejus Kudrna. Tačiau paskutinį tašką padėjo švedai – 60-ąją minutę taiklus buvo Williamas Karlssonas.

Švedijos rinktinė į vartus metė 38 kartus, Slovakijos – 15.

Švedai (16 taškų) užima antrąją A grupės vietą. Juos dar gali aplenkti tašku mažiau turintys amerikiečiai. Slovakai (4 tšk.) A grupėje liko priešpaskutiniai, septinti.