ilya šinkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilya šinkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilya šinkevičius“.

Baltarusiai čempionatą baigė pergale, švedai nugalėjo slovakus

Paskutiniąją pasaulio ledo ritulio čempionato grupių turnyro dieną pradėjo baltarusių pergalė 4:3 (0:0, 2:1, 2:2) prieš norvegus. Švedai 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo slovakus. Baltarusių ir norvegų rungtynės klostėsi permainingai. 27-ąją minutę Baltarusijos rinktinę į priekį išvedė Jevgenijus Lisovetsas, bet 36-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Sorvikas. 38-ąją minutę baltarusiai vėl pirmavo. Pasižymėjo Alexanderis Kulakovas. 44-ąją minutę priekyje buvo norvegai.
2017-05-16

Rusai ir baltarusiai šventė įtikinamas pergales

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusijos rinktinė 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) sutriuškino Slovakijos komandą. Baltarusijos ekipa 5:2 (1:2, 4:0, 0:0) nugalėjo Slovėnijos ledo ritulininkus. Rusai tris įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 2-ąją minutę po gražios kombinacijos pasižymėjo Jevgenijus Dadonovas. 14-ąją minutę Rusijos rinktinė užgulė varžovų vartus ir pasinaudojo kiekybine persvara. Tai padarė vėl tas pats J. Dadonovas. 20-ąją minutę tikslus buvo Andrei Mironovas.