williamas nylanderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „williamas nylanderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „williamas nylanderis“.

Pusfinalyje – Kanados ir Švedijos rinktinės

Paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Suomijos ir Rusijos rinktinių prisijungė Kanados bei Švedijos komandos. Kanadiečiai iš tolimesnės kovos pašalino pirmenybių šeimininkus – vokiečius. Šiaurės Amerikos atstovai laimėjo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Kanados rinktinė į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Įvarčio autorius – Markas Scheifele. Svečiai skirtumą padvigubino 39-ąją minutę.
2017-05-18

Baltarusiai čempionatą baigė pergale, švedai nugalėjo slovakus

Paskutiniąją pasaulio ledo ritulio čempionato grupių turnyro dieną pradėjo baltarusių pergalė 4:3 (0:0, 2:1, 2:2) prieš norvegus. Švedai 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo slovakus. Baltarusių ir norvegų rungtynės klostėsi permainingai. 27-ąją minutę Baltarusijos rinktinę į priekį išvedė Jevgenijus Lisovetsas, bet 36-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Sorvikas. 38-ąją minutę baltarusiai vėl pirmavo. Pasižymėjo Alexanderis Kulakovas. 44-ąją minutę priekyje buvo norvegai.
2017-05-16

Pergalę išplėšė suomiai, laimėjo ir švedai

Sekmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergalę po itin atkaklios ir permainingos kovos pasiekė Suomijos rinktinė. Ji po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) palaužė šveicarus. Šveicarijos komanda 11-ąją minutę pirmavo 2:0. 5-ąją minutę suomiai turėjo kiekybinę persvarą, ja nepasinaudojo, o po iškart sekusios kontratakos tikslus buvo Fabrice’as Herzogas. 11-ąją minutę iš toli pasižymėjo Joelis Genazzi. Suomijos rinktinė skirtumą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje.