Sekmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergalę po itin atkaklios ir permainingos kovos pasiekė Suomijos rinktinė. Ji po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) palaužė šveicarus.

Šveicarijos komanda 11-ąją minutę pirmavo 2:0. 5-ąją minutę suomiai turėjo kiekybinę persvarą, ja nepasinaudojo, o po iškart sekusios kontratakos tikslus buvo Fabrice’as Herzogas. 11-ąją minutę iš toli pasižymėjo Joelis Genazzi.

Suomijos rinktinė skirtumą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje. 20-ąją minutę kiekybinį pranašumą įvarčiu pavyko paversti Juuso Hietanenui. Rezultatas tapo lygus 48-ąją minutę. Suomiai dar kartą realizavo daugumą. Tai iš toli padarė Mikko Rantanenas.

Ekipos žaidė pratęsimą. 63-ąją minutę po gražaus reido įvartį pelnė suomis Valtteri Filippula.

Suomijos rinktinė (11 taškų) B grupėje rikiuojasi ketvirta. Ji priartėjo prie Šveicarijos komandos, kuri turi tašku daugiau.

Kitose vakarinėse rungtynėse švedai 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) nugalėjo danus.

Švedai po dviejų trečdalių pirmavo 3:0. 3-ąją minutę tikslus buvo Joelis Lundqvistas, 36-ąją ir 40-ąją – Williamas Nylanderis.

Trečiajame kėlinyje danai atkūrė intrigą. 50-ąją minutę pasižymėjo Mortenas Madsenas, 56-ąją – Markusas Lauridsenas.

Danijos rinktinės entuziazmą 58-ąją minutę atšaldė kiekybine persvara pasinaudojęs Nicklas Backstromas.

Švedai (13 tšk.) A grupėje žengia treti, danai (4 tšk.) – šešti.