joelis lundqvistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joelis lundqvistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joelis lundqvistas“.

Pergalę išplėšė suomiai, laimėjo ir švedai

Sekmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergalę po itin atkaklios ir permainingos kovos pasiekė Suomijos rinktinė. Ji po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) palaužė šveicarus. Šveicarijos komanda 11-ąją minutę pirmavo 2:0. 5-ąją minutę suomiai turėjo kiekybinę persvarą, ja nepasinaudojo, o po iškart sekusios kontratakos tikslus buvo Fabrice’as Herzogas. 11-ąją minutę iš toli pasižymėjo Joelis Genazzi. Suomijos rinktinė skirtumą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje.
2017-05-15

Aštrėja kova Stenlio taurės Vakarų konferencijos finale

Penktąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynes Detroito „Red Wings" klubas šeštadienį namuose 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) pralaimėjo Dalaso „Stars" ledo ritulininkams, tačiau pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2. Tai buvo antroji iš eilės „Red Wings" komandos nesėkmė konferencijos finale.
2008-05-18

Vankuverio ekipa iškopė į Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos pusfinalį

Pirmadienį lemiamose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Vankuverio "Canucks" klubas namuose 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) nugalėjo Dalaso "Stars" ledo ritulininkus bei laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:3. Antrą kartą nuo 1995 metų į konferencijos pusfinalį iškopusiems nugalėtojams įvarčius pelnė Henrikas Sedinas, Trevoras Lindenas, Tayloras Pyattas ir Bryanas Smolinskis.