Milano „AX Armani“ (1/0) komanda paskutinėmis pratęsimo sekundėmis išplėšė pergalę pirmose Eurolygos rungtynėse. Ettore Messina auklėtiniai svečiuose 81:79 (15:14, 17:17, 22:24, 16:15, 11:9) palaužė Miuncheno „Bayern“ (0/1) klubą.

Pratęsime likus žaisti septynioms sekundėms Shavonas Shieldsas smeigė tritaškį ir tai buvo pergalingi „AX Armani“ klubo taškai. Po to „Bayern“ dukart metė pro šalį.

Pratęsime likus 29 sekundėms „Bayern“ į priekį išvedė Nicko Weilerio-Babbo taškai ir tai buvo vienintelis kartas, kai Vokietijos klubas pirmavo per paskutines penkias mačo minutes.

Malcolmas Delaney nugalėtojams pelnė 17 taškų, 16 surinko Kyle’as Hinesas. Pralaimėjusiems 18 įmetė Wade’as Baldwinas.

Pagrindiniame laike likus žaisti 1:11 minutei Vladimiras Lučičius tritaškiu išvedė „Bayern“ į priekį dviem taškais, bet kitoje atakoje Sergio Rodriguezas lygino rezultatą ir tai lėmė pratęsimą.

„Bayern“: Wade’as Baldwinas 18, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Dedovičius po 14, Vladimiras Lučičius 12.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 17, Kyle’as Hinesas 16, Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas po 9, Michaelas Rollas 9.