Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos paskutinės trys 29-ojo turo rungtynėse. Antroje dienos dvikovoje sunkią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“, vieno įvarčio skirtumu įveikę to paties miesto „Fulham“.

Nominalioje išvykoje rungtyniavę „Chelsea“ pergalę pasiekė dar pirmajame kėlinyje. Ir pirmo kėlinio ir rungtynių rezultatas – 2:1.

„Mėlynuosius“ į priekį 20 minutę išvedė žiemą prie komandos prisijungęs argentinietis Gonzalo Higuainas.

Vis tik, ilgai pirmuoju įvarčiu svečiai džiaugtis negalėjo. 27-ą minutę puikų perdavimą gavęs ir užtikrintą smūgį atlikęs Calumas Chambersas rezultatą išlygino.

Dar tą pačią minutę „Fulham“ turėjo solidžią progą rezultatą ir persverti, tačiau to padaryti Aleksandrui Mitrovičiui nepavyko.

Prabėgus 4 minutėms link savų gerbėjų švęsti, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį, nurūko „Chelsea“ saugas Jorghino. Jis galingu smūgiu į dešinįjį vartų kampą nepaliko jokių vilčių šeimininkų vartininkui.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo bent po kelias puikias progas pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko.

Abu Londono klubai susitikimo metu link varžovų vartų smūgiavo 33 kartus. Į vartų plotą (7 prieš 5) dažniau smūgiavo „Chelsea“.

Po šios pergalės „Chelsea“ tvirtina savo pozicijas šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. „Fulham“ savo ruožtu lieka priešpaskutiniai, 19-i.

„Mėlynieji“ sekmadienį iškovojo ne tik tris taškus. Kartu klubas iškovojo ir didesnį pasitikėjimą savo stringančiu treneriu, italu Maurizio Sarri.