chambersas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chambersas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chambersas“.

Atviru futbolu paremtą Londono derbį laimėjo trenerio klausimą sprendžiantis „Chelsea“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos paskutinės trys 29-ojo turo rungtynėse. Antroje dienos dvikovoje sunkią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“, vieno įvarčio skirtumu įveikę to paties miesto „Fulham“. Nominalioje išvykoje rungtyniavę „Chelsea“ pergalę pasiekė dar pirmajame kėlinyje. Ir pirmo kėlinio ir rungtynių rezultatas – 2:1. „Mėlynuosius“ į priekį 20 minutę išvedė žiemą prie komandos prisijungęs argentinietis Gonzalo Higuainas.