Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio etapo pirmose rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic“ futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio, tačiau netrukus Alexas Berengueras sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Athletic“ į priekį 1:0.

40-ąją minutę lygybę atstatyti bandė A. Griezmannas, kuris atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.

Savuosius šansus turėjo Samuelis Lino ir Unai Gomezas, tačiau jų smūgiai buvo atlaikyti.

Angelis Correa 86-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį šįkart sėkmingai blokavo gynėjas.

Rungtynių teisėjas per pridėtą rungtynių laiką užfiksavo Yeray Alvarezo pražangą ir skyrė vienuolikos metrų baudinį. Visgi po VAR peržiūros šis sprendimas buvo atšauktas ir rungtynės baigėsi Bilbao ekipos pergale 1:0.

Atsakomosios Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio rungtynės tarp „Atletico“ ir „Athletic“ bus žaidžiamos vasario 29-ąją dieną.