Dešimtąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (21/2) klubas, namuose 90:77 (19:22, 32:12, 14:24, 25:19) įveikęs Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/18) krepšininkes.

Nuo dvikovos pradžios į priekį išsiveržusi „Sūduva“ įpusėjus kėliniui pirmavo 16:9. Čia pat viešnios pelnė 6 taškus ir priartėjo – 15:16. Maža to, įsibėgėjusios šiaulietės ėmė pirmauti ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 3 taškų persvarą – 22:19.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes „Šiauliai-Universitetas“ dar pirmavo (27:26), bet marijampolietės pelnė 8 taškus be atsako – 34:27. 16-ąją minutę viešnios vėl priartėjo (31:34), bet per likusį laiką „Sūduva“ pelnė 17 taškų, o į savąjį krepšį praleido vos 3 ir įpusėjus rungtynėms jau praraja tarp komandų buvo solidi – 51:34.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės laikė žaidimo vadžias savo rankose (63:45 likus 4 min. ir 21 sek.), bet per likusią kėlinio pusę sukrapštė vos 2 taškus, o tuo pasinaudojusios šiaulietės sugrįžo į kovą dėl pergalės – 58:65.

Ketvirtajame ketvirtyje Moterų taurės savininkės vėl susigrąžino iniciatyvą ir padidinusios persvarą iki dviženklės žymos pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Sūduva“: Arina Bilotserkivska 26 (20 min., 10/13 metimai, 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Laura Svarytė 19 (18 min., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Greta Tamašauskaitė 16 (4/7 tritaškiai), Neringa Skadaitė 9.

„Šiauliai-Universitetas“: Ligita Tamutytė 22 (8 atk. kam.), Livija Kaktaitė 20, Urtė Bukauskaitė 16 (4/7 tritaškiai).